3-5 MARCA 2017
EXPO XXI Warszawa
ul. prądzyńskiego 12/14

Atrakcje

MOTO EXPO 2017 – ATRAKCJE NA WYSTAWIE.
MOTO EXPO to nie tylko prezentacja nowości na rynku motocyklowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających targi, przygotujemy specjalne strefy, które będą stanowiły dodatkowe atrakcje dla naszych gości. Każda z atrakcji bezpośrednio łączy się jazdą na dwóch kołach, do współpracy przy organizacji scenariusza zapraszamy naszych wystawców ponieważ wiemy, że może to być dodatkowy pretekst do prezentacji Waszej oferty sprzedaży.

 

STREFA TURYSTYKI MOTOCYKLOWEJ

atrakcje1Miejsce przygotowane z myślą o pasjonatach podróżowania, inspiracja do dalekich i tych całkiem bliskich podróży. Będziemy chcieli porozmawiać z ludźmi, którzy na motocyklu przejechali kawał ziemskiego globu, jednocześnie chcemy też pokazać miejsca w Polsce, które są warte odwiedzenia. Zaproszeni goście będą mogli opowiedzieć o swoich przygodach, miejscach, które odwiedzili a także przekazać naszym gościom podstawowe informacje na co należy zwracać szczególną uwagę przygotowując się do dalekiej wyprawy. Strefa ta to miejsce na prezentację firm oferujących zorganizowane wyjazdy/transport motocykli/profesjonalne przygotowanie motocykli do dalekich wypraw oraz oczywiście prezentację najlepszych motocykli przeznaczonych do turystyki motocyklowej.

 


STREFA MOTO SPORT

atrakcje2Ryk silników, entuzjazm kibiców, piękne kobiety no i przede wszystkim najszybsze motocykle, to wszystko możecie zobaczyć na Mistrzostwach Polski w Wyścigach Motocyklowych, ale teraz również na MOTO EXPO 2016. Pokażemy gościom jak wyglądają zawody motocyklowe ‘od środka’, przedstawimy sylwetki zawodników oraz teamy startujące w Pucharze Polski, to wszystko oczywiście w asyście wyścigowych maszyn. Będzie to miejsce gdzie można porozmawiać z zawodnikami, zasięgnąć informacji na motosportu w Polsce, uzyskać porady od mechaników oraz obejrzeć prawdziwe wyścigowe bolidy. Będzie również prawdziwa adrenalina a dostarczy nam czołowi Polscy zawodnicy na dmuchanych motocyklach. 

 


STREFA CUSTOM

atrakcje3Custom Culture to na zachodzie potężny trend w branży moto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów chcemy zaprezentować kilkanaście motocykli typu cafe racer/bobber/scrambler, które powstały w Polskich garażach i warsztatach. To miejsce gdzie każdy z zainteresowanych gości będzie mógł porozmawiać z twórcami tych niecodziennych maszyn, uzyskać informacje na temat serwisu i budowy oraz imprez branżowych. To także miejsce gdzie będziemy chcieli zaprezentować wszystkie związane z tym trendem elementy takie jak akcesoria, odzież oraz przedstawić sylwetki najważniejszych serwisów polskiej areny custom.

 

 


STREFA DLA DZIECI

 atrakcje5Pamiętamy również o maluchach, które przyjeżdżają z rodzicami na naszą imprezę, w specjalnie przygotowanej strefie będą mogły poznać podstawowe zasady ruchu drogowe podczas zajęć prowadzonych przez policjantów ze Stołecznej Komendy Drogowej. Będzie to również miejsce gdzie pokażemy maluchom jak działa silnik motocyklowy, dzieciaki będą mogły również zaprojektować swój wymarzony motocykl.  

 

STREFA FOTO

 atrakcje6Dla odwiedzający imprezę MOTO EXPO, przygotujemy specjalną wystawę fotograficzną gdzie chcemy pokazać zdjęcia jednego z fotografów, który zajmuje się motocyklami, będą motocykle sportowe, będą zdjęcia z podróży, będzie również motocross i zdjęcia studyjne. Wystawa będzie również pretekstem do przeprowadzenia konkursu MISS MOTO EXPO.

patroni medialni

na górę