3-5 MARCA 2017
EXPO XXI Warszawa
ul. prądzyńskiego 12/14

YCF POLSKA - oficjalny importer francuskiej marki YCF.

2017.02.10

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska YCF POLSKA - oficjalnego importera francuskiej marki YCF.

Hala 1, Stanowisko 13C (obok strefy dla dzieci).

YCF zajmuje się produkcją motocykli od 2004 roku. Flagowym produktem marki są motocykle klasy Pit Bike, która zjednuje sobie coraz liczniejsze grono sympatyków w Polsce. Głównym atutem tej klasy motocykli jest ich uniwersalność, bowiem jeden motocykl może być wykorzystywany na wszelkiego rodzaju nawierzchniach, na torach otwartych i halach kartingowych. YCF stworzyła gamę produktów dostępnych dla wszystkich, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, dostosowanych do użytkowania w celach rekreacyjnych oraz do profesjonalnego współzawodnictwa.

Każdego roku nowa i pełna kolekcja niezawodnych, przystępnych cenowo Pit Bike’ów o wysokich osiągach jest wprowadzana do oferty francuskiego producenta. Ponadto w listopadzie 2016 roku YCF przedstawił światu nową kolekcję Bigy, która kilka tygodni temu trafiła do sprzedaży we Francji, a niebawem pojawi się również na rynku polskim. Nowa kolekcja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, stanie się wypełnieniem luki istniejącej pomiędzy Pit Bike’iem a motocyklem motocrossowym. Yannick Coquard – właściciel marki: „Wiele osób przekraczając 30, czy 35 rok życia chce czegoś bardziej stabilnego niż mini, co jest mieszanką BMX’a i motocykla. Chcą w dalszym ciągu się bawić, jeżdżąc tanim motocyklem, ale jednak z większą ramą”.

Produkty YCF są w 100% projektowane, opracowywane i rozwijane we własnej fabryce. YCF stara się wykorzystywać najnowsze osiągnięcia techniki oraz doświadczenie wyniesione ze sportu motorowego na poziomie międzynarodowym przez Yannick’a Coquard, co przekłada się na jakość oferowanych produktów. Aby dowiedzieć się więcej o produktach marki YCF zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach EXPO XXI odbywających się w Warszawie w dniach 3-5 marca 2017 r. oraz do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na stronie internetowej www.ycf-riding.pl . Zapraszamy klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców z branży motocyklowej, chcących wzbogacić swoją ofertę sprzedażową o motocykle marki YCF.

Do obejrzenia Mini Katalog YCF

 

ycf1  ycf2

ycf3  ycf4

patroni medialni

na górę