3-5 MARCA 2017
EXPO XXI Warszawa
ul. prądzyńskiego 12/14

MOTOR-LAND prezentuje Kymco, Keeway i Rieju

2017.02.20

W dniach 3.-5. marca 2017, na targach MOTO-EXPO w Warszawie, na stoisku nr. H3/7 odbędzie się prezentacja nowych motocykli marek Kymco, Keeway i Rieju.


kymco ak 550 01

Firma KYMCO (Kwang Yang Motor Company) powstała w 1964 roku jako jeden z głównych kooperantów Honda Motor Co. Współpraca odbywała się początkowo zakresie produkcji części mechanicznych, a w latach 1970-2003 także kompletnych pojazdów.


Historia firmy pod jako samodzielnego producenta pojazdów rozpoczyna się w 1992 roku wraz z wejściem na rynek pierwszego pojazdu pod własną nazwą. Zaledwie 24 lata zajęło KYMCO osiągnięcie statusu numeru jeden na lokalnym rynku (42% udziałów) oraz jednego z największych producentów jednośladów na świecie.


Podczas tegorocznych targów Kymco zaprezentuje swoje najnowsze pojazdy, m. in. Kymco AK 550 oraz Kymco Like II.

 

 

 

keeway superlight 125 01

QIANJIANG Group jest jednym z największych producentów skuterów i motocykli w Chinach dostarczającą na rynek 1,3 miliona sztuk rocznie. Grupa posiada również najstarszą aktywną markę motocykli na świecie: Benelli z doświadczeniem ponad 100 lat w branży.


Marka KEEWAY jest w Europie od ponad 17 lat obecnie korzysta z zaawansowanej technologii i projektów wykonywanych w centrum rozwojowym Benelli we Włoszech.


MOTOR-LAND wyłączny importer marki KEEWAY w Polsce zaprasza na targi MOTO EXPO w dniach 3-5 marca 2017 w Warszawie na prezentacje pełnej gamy nowych modeli skuterów i motocykli KEEWAY spełniających normy EURO4.

 

 

rieju mrt 50 sm orange 01

RIEJU to jeden z dwóch największych producentów motocykli w Hiszpanii. Bogata oferta motorowerów oraz motocykli o pojemności 125 ccm w połączeniu z wysoką jakością sprawiają, że liczba fanów marki systematycznie rośnie. RIEJU korzysta z wielu części dostarczanych przez topowych producentów takich jak: Marzocci, Minarelli, Paioli, Tommaselli, Michelin, Galfer, Sachs, Showa, Brembo, Exel czy Domino.


Atutem RIEJU, specjalizującej się w klasie Enduro 50 i 125 ccm, jest bogata - sięgająca początku lat 40. - tradycja w konstruowaniu lekkich motocykli wyczynowych. O klasie tej świadczą sukcesy takich zawodników jak: Carlos Checa, Manuel Rivas czy Quim Fabregas, dosiadających Rieju.


MOTOR-LAND wyłączny importer marki RIEJU w Polsce zaprasza na targi MOTO EXPO w dniach 3-5 marca 2017 w Warszawie na prezentacje pełnej gamy motorowerów oraz motocykli RIEJU spełniających normy EURO4.

 


Wszystkich spragnionych nowości, serdecznie zapraszamy do hali III, na stoisko nr. H3/7.

patroni medialni

na górę